Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Rozwiązany]Ostrzeżenia

ostrzeżenia zużycie CPU zużycie procesora monitor zasobów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MONDEY

MONDEY

Świeżo zarejestrowany

• Klient
  • 1 postów

Napisano 24 December 2019 - 21:47

Witam!

Od niedawna mam serwer minecraft na modach na tym hostingu. Gra na nim paru kolegów (liczba waha się od 2 do 10 osób na serwerze) i mam problem. Bowiem dostałem dziś 4-te ostrzeżenie. Ale po kolei:

ostrzeżenia dostałem za "przekroczenie limitu procesora o xxx%", mimo że cały czas mam mniej więcej 100-150% zużycia (max to 500%, przynajmniej na pakiecie silver) przed wgraniem paru modów wahało się ono między 30%, a 80% zużycia (wtedy też problem występował), więc nie wiem co może być nie tak. Czasami serwer samoistnie się wyłącza, nie wiem, czy jest to przyczyna, czy skutek problemu. Zauważyłem tylko że zużycie CPU wzrasta wtedy do 2000% (a może wzrasta przed - tego nie wiem). Nic nie byłoby w tym dziwnego(mody są obciążające), ale dzieje się to czasami gdy na serwerze jest mało graczy i nic specjalnego nie robią (np. nie eksplorują świata). Serwer nie posiada pluginów. Silnik został wgrany ze strony panelu.

Teraz trochę danych:

Silnik: 1.12.2 forge

Mody: AOA 1.12.2 ver. 3.0, Twilight Forest 1.12.2, Aether 1.12.2, Super Ores 1.12.2, Simple Ores 1.12.2, Buildcraft 1.12.2
Pakiet: Silver
Dodatkowo powiem, że ram jest przekraczany, mimo to nie ma za to ostrzeżeń (pewnie temu że wykorczenia są niewielkie i wahają się od 20% do 50%). Procesor, jak już mówiłem, jest na mniej-więcej stałym poziomie 100%-150%. Prosiłbym także o poinformowaniu mnie czy te wyłączenia serwera są automatyczne (po prostu serwer się wyłącza na tym pakiecie), w co wątpię, czy są skutkiem, a może powodem tych wzrostów zużycia.

Liczę na szybką odpowiedź.

pozdrawiam :)

#2 Nexisten

Nexisten

Dużo pisze

• Administrator Forum
  • 349 postów
  • GG:Brak
  • Typ konta:Premium
  • Minecraft:Nexisten

Napisano 18 January 2020 - 16:48

Jeśli problem nadal występuje, skontaktuj się z Pomocą Techniczną na stronie mineserv.eu, Administratorzy tam mają dokładny wgląd w błędy Twojego serwera.

Problem rozwiązano - temat zamykam i przenoszę.

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne na forum dotyczące problemów bądź pytań.

Jeśli masz jakiś problem bądź pytanie, zgłoś to w odpowiednim do tego dziale.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych