Skocz do zawartości

Na nasze forum zawitało nowe logo, które zostanie z nami przez okres świąteczny

Pomóż nam rozwijać forum MineServ.eu - posiadasz umiejętności do pisania wątków bądź moderowania forum?
Dział dotyczący rekrutacji stoi otworem, zostań już dzisiaj Redaktorem lub Kid Moderatorem!
Jesteś zainteresowany? Kliknij tutaj!

Zdjęcie

wgrywanie pluginów na serwer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 214stefan

214stefan

Świeżo zarejestrowany

• Klient
  • 1 postów

Napisano 11 September 2018 - 21:09

witam, tak jak w tytule, chciałem wgrac pluginy typu worldedit i w sumie tylko tyle bo kupiłem serwer żeby ze znajomymi grać i głównie budować, problem jest taki że gdy robie wszystko poprawnie czyli wrzucam worldedita do folderu "plugins" dałem tez permissionsEx, Essentials, WorldGuard l i wchodze na serwer, wpisuje /plugins i mam wszystko więc chce wpisac //wand i .. nic pokazuje drugi "/" na czerwono i nie wchodza komendy za to komenty z reszty wymjieninych plugniów działają, próbowałem z kompatybilnością wersji ale tu drugi problem bo gdy daje "aktualizuj"wgrywam 1.12 ( na taka wersje jest najnowszy worldedit i reszta pluniów wyżej wymienionych) to serwer nie chce się włączyć, chodzi jedynie na 1.13.1 a wtedy nie działa worldedit w sumie na 1.12 tez nwm czy działa bo mi się nie włącza serwer, proszę o pomoc 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych