Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przekroczony limit dysku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 telfis

telfis

Świeżo zarejestrowany

• Klient
  • 1 postów

Napisano 04 May 2018 - 7:16 AM

Witam, otóż na serwerze bronze przekroczyłem maksymalny limit dysku, a nie mogę rozszerzyć pakietu do na przykład silvera, więc co mam zrobić? serwer nie dawno znowu opłacałem więc nie chcę tracić tych 5zł, tylko wolałbym rozszerzyć do silvera bądź golda.

#2 banan47

banan47

Master

• Administrator Mineserv.eu
  • 257 postów
  • Typ konta:Premium

Napisano 24 May 2018 - 18:00 PM

Witaj, temat ma już trochę czasu, jednak pozwolę sobie na niego odpowiedzieć, tak aby ta informacja była dostępna dla kolejnych użytkowników, którzy będą mieli podobne pytanie.

W tym przypadku proszę napisać na http://mineserv.eu/pomoc/ oraz podać informacje czy dane z aktualnego serwera mają zostać przeniesione.

Serwery z pakietu Bronze instalowane są na osobnych maszynach, dlatego przeniesienia musi dokonać administrator, natomiast między pakietami Silver, Gold, Diamond oraz Creative klient sam dokonuje zmiany poprzez przycisk Zmiana Pakietu.

Cały proces wygląda tak, że na życzenie klienta pliki aktualnego serwera są kopiowane w bezpieczne miejsce, następnie serwer zostaje usunięty, pozostałe dni serwera przeliczane są na Crafty, które zostają dodane do konta, klient zasila konto i wykupuje wybrany przez siebie pakiet serwera, jeśli dane z poprzedniego serwera mają zostać przeniesione, to informuje nas o tym, że wykupił nowy serwer, wtedy administrator przenosi dane na nowy serwer.

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych