Skocz do zawartości

Zdjęcie

Minecraft Monthly #17 Snapshot, Minecraft 2, Reklama Województwa kujawsko-pomorskie, Pierwszy trailer Minecraft: Story Mode i Darmowy Minecraft...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 supermichalpol

supermichalpol

Dużo pisze

• Klient
  • 590 postów
  • Typ konta:Premium
  • Minecraft:supermichalpol

Napisano 09 August 2015 - 15:17 PM

I oto kolejny Minecraft Monthy numer 17. Na końcu artykułu jest mini konkurs więc warto przeczytać do końca.

Wersja wideo: Coming Soon

1. Nowy snapshot
Ostatnio wyszyły dwa nowe wersje snapshot: 15w32a i 15w31. Ten Pierwszy jest nowszy, a drugi starszy. Jednak to w tym starszym dodano mnóstwo rzeczy nowych, które urozmaicają rozgrywkę. A oto lista rzeczy, które zostały dodane:

• Dodano oburęczność
  • Dodano możliwość zmienienia głównej ręki
  • Dodano nowe rośliny, przedmioty i moba
  • Dodano możliwość odrodzenia smoka Kresu
  • Od teraz niektóre kryształy Kresu są obudowane kratami
  • Dodano Cegły Kresu
  • Dodano nowe strzały
  • Dodano głowę smoka kresu, którą można założyć
  • Dodano "Owoc Horusu"
  • Smok Kresu "zieje" fioletowym cząsteczkami
  • Miejsce na portal do normalnego światu jest po środku wyspy, a obsydianowe słupy okrążają go
  • Po zabiciu smoka pojawia się portal do normalnego świata i do Miasta Kresu
  • Dodano Miasto Kresu
  • Od teraz w prawym górnym rogu widać efekty mikstur jakie posiadamy
  • Dodano nowe efekty mikstur: Lewitacja i Świecenie
  • Dodano możliwość teleportacji perłą Kresu na trybie kreatywnym
  • Od teraz można widzieć maksymalnie cztery paski zdrowia bossów.

Jak można zauważyć dużo rzeczy zostało dodanych. Widać, że po przejęciu Mojang przez Microsoft, Mojang coś nadal robi z tą grą. Dlatego warto czekać na kolejnego snapshota.

2. Minecraft 2 - Czy niedługo się pojawi?
Dużo ludzi od razu gdy Microsoft przejął Mojang myślało, że Microsoft zniszczy całkowicie Minecrafta, że co rok będzie nowa wersja Minecraft do kupienia i na pewno już robią Minecraft 2 itp.

Dlatego serwis "Minecrafters" zadał pytanie panu Jonas Martensson (Mojang CEO) czy możemy się niedługo spodziewać Minecraft 2? Jednak nie, Mojang na razie nie pracuje nad tym i w najbliżej przyszłości nie będzie go, ale nie może go obiecywać.

W dodatku Martensson dodał, że oryginalne gry będą wspierane nawet w roku 2020.

3. Województwo kujawsko-pomorskie w Minecraft
Minecraft to dalej popularna gra, 20 mln osób gra w nią. Dlatego województwo kujawsko-pomorskie wpadło na pomysł żeby stworzyć serwer na którym będą budowle przeniesione do minecrafta.

Jak ja sam to usłyszałem to się ździwiłem że coś takiego jest robione. Jednak jak to zobaczyłem to mnie mocno zdziwił poziom budowli. Budowle które zobaczyłem na filmie są porównywalne do tych na małych serwerach a nawet mniejszych serwerów. Nawet małe i średnie serwery mają o niebo lepsze budowle. Strona tragiczna, w dodatku logo robione w paincie, a reklama tego na YouTube została zrobiona według mnie a odwal.

Tak patrząc pomysł dobry na taki serwer, ale już wykonanie słabe a nawet można powiedzieć okropne, ale tak i później cicho zniknie ten serwer

4. Minecraft: Story Mode - Pierwszy trailer
Nareszczie zapowiedziano w pierwszy dzień Minecon 2015, Minecraft : Story Mode. Jest to tworzone ze współpracą ze studiem Telltale Games. Oczywiście będzie to się znajdowało w świecie Minecrafta i będzie się składało z pięciu odcinków. Będziemy mieli kontrolę nad fabułą i każda decyzja będzie miała wpływ na późniejsze losy (czyli taki interaktywny film). Główną postacią jest "Jesse" która ze swoją świnką "Reubenem" poszukują grupy ludzi którzy zabili smoka kresu - "Order of The Stone" którzy są potrzebni do pomocy z walce ze złem w EnderConie.

To tyle jak na razie informacji na temat fabuły. Pierwszy odcinek ma się pojawić w tym roku, a wszystkie odcinki mają kosztować 4.99$.

5. Darmowy Minecraft - Windows 10 Beta
Ostatnio została udostępniona wersja Minecraft na Windows 10, który miał niedawno premierę. Jest to kopia Minecraft PE tylko na system Windows 10.

Gracze Premium za darmo mogą odebrać Minecrafta na Windows 10. Jak? Wystarczy podążać za moimi krokami:

• Trzeba Zalogować się do panelu zarządzania Mojang: https://account.mojang.com/login.
  • Kliknij przycisk "Claim your free copy".
  • Wróć do strony głównej ustawień i kliknij przycisk "Redeem".
  • Zaloguj się do konta Microsoft i postępuj z instrukcjami.

Zdjęcia:

Spoiler

Konkurs:
W zamian za to, że dawno nie było Minecraft Monthy taki mały konkurs. Do wygrania będzie jedno lub kilka kont Spotify na 30 dni do wygrania. Co wystarczy zrobić? Napisać pod spodem numerek (np. pierwsza osoba ma numerek 1, druga 2, trzecia 3 itp. ale uwaga jedna osoba jeden numerek. Jeśli osoba napisze 2 razy post z numerkiem nie bierze udziału w konkursie.) i co ważne napisać opinie na temat tego Minecraft Monthy (np. co dodać, zmienić itp.). Proste? Proste :)

Konkurs zostaje odwołany z powodu zbyt małej liczby ludzi którzy są zainteresowani.

Oczywiście jeśli spodobał ci się ten artykuł kliknij "Lubię to" przy tym poście. Dzięki temu wiem, że spodobał ci się ten artykuł :D

• 5Reki lubi to

Pomogłem ci lub spodobał ci się mój artykuł? Kliknij "Lubię to", i kliknij na mój obrazek:

|

|

V

Dołączona grafika

Dzięki :D

#2 lols11

lols11

Kiedyś to było

• Emerytowany Administrator
  • 2379 postów
  • Minecraft:lols11

Napisano 09 August 2015 - 15:53 PM

Minecraft Monthy

Jak robisz coś takiego: 

• Dodano Miasto Kresu

To postaraj sie żeby informacja w tym przypadku o Mieście kresu była pierwsza czyli coś takiego

• Dodano Miasto Kresu

Jak dla mnie lepiej to wygląda (czepiam się..)

Jeśli pomogłem daj Like :D

Daj diamencika to nie kosztuje (Po prostu kliknij w sygnaturę)

957583da5d278c0187fbb0223fb25050.jpg

Daj drugiego diamencika xD

lolos11.png

Moje motto:

Procesor jest Bogiem,

Cisza nałogiem,

Obudowa zabawą,

a grafika podstawą.

#3 5Reki

5Reki

Użytkownik

• Klient
  • 56 postów
  • Minecraft:adamandrzej01

Napisano 09 August 2015 - 16:50 PM

"2. Minecraft 2 - Czy niedługo się pojawi?
Dużo ludzi od razu gdy Microsoft przeją Mojang myślało, że Microsoft zniszczy całkowicie Minecrafta, że co rok będzie nowa wersja Minecraft do kupienia, na pewno już robią Minecraft 2 itp."

przeją - ?
Zamiast Minecraft do kupienia dal bym: Minecraft do kupienia i na pewno juz robia Minecraft 2 itp.

Ale to tylko sugetia.

Użytkownik 5Reki edytował ten post 09 August 2015 - 16:51 PM

#4 DzikiGoblin

DzikiGoblin

Użytkownik

• Stały Klient
  • 240 postów
  • GG:44780718
  • Typ konta:Non Premium
  • Minecraft:Dziki_Goblin

Napisano 10 August 2015 - 18:39 PM

1.

Jesteś najlepszym redaktorem jakikolwiek był an tym forum :) Nie wiem wgl. skąd ty masz te wszystkie newsy :) Moim zdaniem wszystko git i dobrze, że wróciłeś, a może to dawno było bo ja rzadko wchodzę :)

DzikiGoblin.png

#5 5Reki

5Reki

Użytkownik

• Klient
  • 56 postów
  • Minecraft:adamandrzej01

Napisano 10 August 2015 - 21:00 PM

Poza tamtymi moimi propozycjami to mega, że wróciłeś i czekam na kontynuację i proszę abyś pomógł mi z Newsy ze świata gier. A i numerek 2. :D

#6 timspo

timspo

Świeżo zarejestrowany

• Klient
  • 1 postów

Napisano 25 May 2018 - 22:35 PM

thanks you 

• Dodano głowę smoka kresu, którą można założyć

• Dodano "Owoc Horusu"

• Smok Kresu "zieje" fioletowym cząsteczkami

• Miejsce na portal do normalnego światu jest po środku wyspy, a obsydianowe słupy okrążają go

• Dodano Miasto Kresu

• Od teraz w prawym górnym timspo rogu widać efekty mikstur jakie posiadamy

• Dodano nowe efekty mikstur: Lewitacja i Świecenie

• Dodano możliwość teleportacji perłą Kresu na trybie kreatywnym

• Od teraz można widzieć maksymalnie cztery paski zdrowia bossów.

Ostatnio została udostępniona wersja Minecraft na Windows 10, który miał niedawno premierę. Jest to kopia Minecraft PE tylko na system Windows 10.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych